Wegenwerken Victor Frislei
We starten samen met buurgemeente Schilde met de aanleg van een nieuw fietspad in de Victor Frislei. De werken zijn gestart op maandag 22 september. Afhankelijk van het weer en de technische factoren worden deze werken eind dit jaar afgerond.
Update 17 november
De werken aan de Victor Frislei zijn klaar en de hinder voor fietsers en gemotoriseerd verkeer is voorbij. Fietsers kunnen vanaf nu fietsen op een nieuw en verbeterd fietspad. Het nieuwe fietspad is gescheiden van de weg en zorgt voor een veiligere doorgang voor de fietsers.
Update 20 november
- Vanaf maandag 24/11 wordt de Victor Frislei opnieuw afgesloten voor fietsers. We brengen asfalt aan op het nieuwe fietspad. Tijdens deze werken is er erg veel werfverkeer in de Victor Frislei.
Het is hierdoor gevaarlijk voor fietsers om de werken te passeren. We vragen daarom met aandrang aan alle fietsers om de omleiding via de Nachtegaal te volgen. Vanaf maandag 1/12 zullen fietsers terug langs de Victor Frislei kunnen passeren. - Bewoners van de Victor Frislei zullen tijdens het asfalteren gedurende twee dagen niet met hun wagen op hun oprit kunnen. Bewoners krijgen hierover nog een brief van de aannemer. Bewoners mogen tijdens de asfalteringswerken NIET over het fietspad rijden. Zolang het asfalt niet voldoende is afgekoeld en uitgehard, loop je kans op schade aan het fietspad maar ook aan je eigen wagen.
De werken aan het fietspad langs de Wijnegemsteenweg zijn dankzij de inspanningen van de aannemer bijna klaar. Als het weer in de week van 24/11 meezit, namelijk niet teveel regen en geen vrieskoude, kunnen we de wegversperring op de Wijnegemsteenweg vanaf vrijdagavond 28/11 opheffen en zal het verkeer terug normaal kunnen verlopen.

