Extra Muros activiteiten: schrijf in voor 17 oktober

Nieuw aanbod voor volwassenen!

Activiteiten

Cultuurcentrum Schoten, Sint-Cordulastraat 10, 2900 Schoten, België
19:30-21:00



Retro soul'n'roll voor fans van Curtis Harding, James Brown en Sam Cooke.
Een...

De Roma, Turnhoutsebaan 286, 2140 Antwerpen, België
20:00-22:00 Koop tickets

Neem het legendarische concept van het 'Quintette du Hot Club de France' en zet dat volledig op...

Kasteel van Schoten, Kasteeldreef 61, 2900 Schoten, België
20:00-22:00 Koop tickets