Verkeersaanpassingen Paalstraat tijdens werken
De Paalstraat is toe aan een opknapbeurt. We kunnen hiermee niet wachten tot de geplande definitieve heraanleg. Daarom voeren we nu enkele tijdelijke opfrissingswerken uit. Aan de verlichtingspalen hingen we al bloembakken voor extra kleur en gezelligheid. Nu vernieuwen we het straatmeubilair en verwijderen we de bomen waarvan de wortels het voetpad zwaar omhoogduwen. Zo maken we de straat opnieuw aangenamer om te wandelen en te fietsen.
Zondag 9 november
- Een deel van de Paalstraat, tussen de markt en het kruispunt met de Theofiel van Cauwenberghslei is afgesloten voor iedereen. (voetgangers, fietsers en gemotoriseerd verkeer)
- Bewoners krijgen nog een brief met afspraken.
- Er geldt een algemeen parkeerverbod.
Vanaf maandag 10 november tot 5 december (einde van de werken)
Voor fietsers en voetgangers:
Fietsers en voetgangers kunnen de slagboom passeren en hebben toegang.
Voor gemotoriseerd verkeer:
- Geen toegang voor gemotoriseerd verkeer tijdens de werkuren.
- Wel toegang na de werkuren, en op zaterdag en zondag.
- We draaien tijdens de werken de rijrichting om in de Theofiel Van Cauwenberghslei tussen de hoek van De Paalstraat en de Kuiperstraat. Zo kan het verkeer komende van de Paalstraat afslaan in de Theofiel van Cauwenberghslei en de rijweg verder volgen.
Voor de handelaars:
- Handelaars blijven bereikbaar tijdens de werkuren.
- De Sintstoet op 22 november kan de Paalstraat passeren.
