Samenstelling

Het OCMW wordt bestuurd door de Raad voor Maatschappelijk Welzijn. Deze Raad bestaat uit 11 leden, verkozen door de gemeenteraad voor een termijn van 6 jaar. De Raad komt maandelijks samen voor overleg en wordt voorgezeten door Catharina Van Osta.

Catharina Van Osta (CD&V)
OCMW-voorzitter
Brechtsebaan 250
2900 Schoten
(0496) 99 31 53
catharina.vanosta@ocmwschoten.be
Nelle De Winter (Groen)
Hermelijnlaan 5
2900 Schoten
(0485) 94 90 03
nelle.dewinter@ocmwschoten.be
Victor Christof (N-VA)
Kraaienlei 36
2900 Schoten
(0495) 54 93 56
christof.victor@ocmwschoten.be  
Ann Deceunynck (CD&V)
Heideweg 20
2900 Schoten
(0478) 38 10 35
ann.deceunynck@ocmwschoten.be  
Katelijne Peeters (N-VA)
Colombuslei 1
2900 Schoten
(03) 658 54 23
katelijne.peeters@ocmwschoten.be
Gilberte Van den Abbeele (N-VA)
Elegastlaan 14
2900 Schoten
(0496) 50 34 76
gilberte.vandenabbeele@schoten.be
Guido Aerts (CD&V)
Alice Nahonlei 60
2900 Schoten
(0478) 52 19 13
guido.aerts@ocmwschoten.be
Marleen Tilborghs 
OCMW-secretaris
Verbertstraat 27
2900 Schoten
(03) 680 06 00
marleen.tilborghs@ocmwschoten.be 
Marc Hendrickx
OCMW-ontvanger
Verbertstraat 27
2900 Schoten
(03) 680 06 02
marc.hendrickx@ocmwschoten.be 
Patrick Molle (Vlaams Belang)
Salvialei 138
2900 Schoten
(03) 646 78 53
patrick.molle@ocmwschoten.be
Jozef Peeters (CD&V)
Kopstraat 50
2900 Schoten
(0478) 56 57 14
jozef.peeters@ocmwschoten.be 
Diana Celis (N-VA)
Alfons Heulensstraat 63
2900 Schoten
(0474) 31 42 37
diana.celis@ocmwschoten.be
Godelieve Swennen (N-VA)
Leonard Gorisplein 23
2900 Schoten
(0476) 97 13 45
godelieve.swennen@ocmwschoten.be