Samenstelling

Het OCMW wordt bestuurd door de Raad voor Maatschappelijk Welzijn. Deze Raad bestaat uit 11 leden, verkozen door de gemeenteraad voor een termijn van 6 jaar. De Raad komt maandelijks samen voor overleg en wordt voorgezeten door Catharina Van Osta.

Catharina Van Osta (CD&V)
OCMW-voorzitter
Paalstraat 50 / 0003
2900 Schoten
(0496) 99 31 53
catharina.vanosta@ocmwschoten.be

Ivan Kint (SP.A)
Ridder Walter Van Havrelaan 22/22
2900 Schoten
(03) 658 96 66
(0477) 59 27 24
ivan.kint@ocmwschoten.be

Victor Christof (N-VA)
Kraaienlei 36
2900 Schoten
(0495) 54 93 56
christof.victor@ocmwschoten.be  
Veerle Deparcq (CD&V)
Lodewijk Weijtenstraat 45 bus 5
2900 Schoten
veerledeparcq@yahoo.com  
Katelijne Peeters (N-VA)
Columbuslei 1
2900 Schoten
(03) 658 54 23
katelijne.peeters@ocmwschoten.be
Gilberte Van den Abbeele (N-VA)
Elegastlaan 14
2900 Schoten
(0496) 50 34 76
gilberte.vandenabbeele@schoten.be
Guido Aerts (CD&V)
Alice Nahonlei 60
2900 Schoten
(0478) 52 19 13
guido.aerts@ocmwschoten.be
Rony Lejaeghere 
Algemeen directeur
Verbertstraat 27
2900 Schoten
(03) 680 09 72
rony.lejaeghere@ocmwschoten.be 
Marc Hendrickx
OCMW-ontvanger
Verbertstraat 27
2900 Schoten
(03) 680 06 02
marc.hendrickx@ocmwschoten.be 
Patrick Molle (Vlaams Belang)
Salvialei 138
2900 Schoten
(03) 646 78 53
patrick.molle@ocmwschoten.be
Jozef Peeters (CD&V)
Kopstraat 50
2900 Schoten
(0478) 56 57 14
jozef.peeters@ocmwschoten.be 
Diana Celis (N-VA)
Alfons Heulensstraat 63
2900 Schoten
(0474) 31 42 37
diana.celis@ocmwschoten.be
Godelieve Swennen (N-VA)
Leonard Gorisplein 23
2900 Schoten
(0476) 97 13 45
godelieve.swennen@ocmwschoten.be