JAM mee - tweede JAM op 19/1

Het schooljaar draait al even op kruissnelheid. De herfst laat intussen al zijn kleurenpracht zien en de avonden worden donkerder, maar op dinsdag 24 oktober bleven de lichten tot laat branden in onze school. De eerste jam van onze pop-jazzafdeling stond op het programma!

Na enig voorbereidend werk overdag, konden om 19u de trommels geroerd, de snaren beroerd, de trompetten gestoken en de toetsen bespeeld worden!
Vele oude getrouwen, maar ook veel nieuw bloed, jong en oud, gaven present en er werd als vanouds fameus geswingd, gerockt, funky riffs en bluesy melodieën kleurden de avond. Met een hapje en een drankje was de sfeer compleet.
Wie er niet bij was had ongelijk, maar niet getreurd. Want uiteraard is iedereen, met of zonder instrument, welkom op de volgende editie.

Kruis vrijdag 19 januari alvast aan in jullie agenda, plaats van afspraak is het groot auditorium in onze school. Het startschot wordt gegeven om 19u!

Tot Dan!
Het Academie Schoten Pop & Jazzteam.

Terug naar nieuwsoverzicht