Uurrooster

spring snel naar: BEELD  MUZIEK  WOORD  DANS  KUNST & CULTUUR

 

BEELDINITIATIE 6+

woensdag 13u30-15u10 
woensdag 15u30-17u10  
zaterdag 09u00-10u40  
zaterdag 11u00-12u40

BEELDATELIER 8+

woensdag 13u30-15u10
woensdag 15u30-17u10
zaterdag 09u00-10u40
zaterdag 11u00-12u40   


ANIMATIEATELIER 8+

woensdag 13u30-15u10 
woensdag 15u30-17u10

BEELDLAB 12+

woensdag 13u30-17u00
zaterdag 09u00-12u30

DIGILAB 12+

zaterdag 09u00-12u30 

ANIMATIELAB 12+

woensdag 17u30-21u00

ORIËNTATIELAB 18+

zaterdag 09u00-12u30

KERAMIEK > 4U WEEK / 10 JAAR

dinsdag 18u30-22u00

TEKENKUNST > 4U WEEK / 10 JAAR

dinsdag 18u30-22u00

TEKENKUNST > 8U WEEK / 5 JAAR

maandag 09u00-12u30
+ dinsdag 09u00-12u30

SCHILDEREN > 8U WEEK / 5 JAAR

dinsdag 13u00-16u30 
donderdag 09u00-12u30 (starters)
dinsdag 09u00-12u30 (starters)
woensdag 18u30-22u00
donderdag 09u00-12u30
zaterdag 09u00-12u30

PROJECTSTUDIO > 4U WEEK / 10 JAAR

maandag 18u30-22u00 

CROSS-OVER > 8U WEEK / 5 JAAR

combinatie van twee onderstaande blokken

dinsdag 13u00-16u30  (tekenkunst)
donderdag 09u00-12u30  (schilderkunst)
maandag 18u30-22u00  (projectstudio)

SPECIALISATIE > 8U WEEK / 2 JAAR

tijdens lesuren vakken vierde graad

KUNST & CULTUUR

woensdag 18u30-20u30
donderdag 11u00-13u00

​    

INITIATIE MUZIEK-WOORD  6+ 

CENTRUM                     dinsdag 16u15-17u15  
CENTRUM                     woensdag 14u00-15u00   
CENTRUM                     zaterdag 10u30-11u30    
KONINGSHOF               zaterdag 09u00-10u00  
DEUZELD                      woensdag 14u00-15u00   
DEUZELD                      woensdag 15u00-16u00   
BLOEMENDAAL            maandag 15u45-16u45    

MUZIEKATELIER KINDEREN 8+ 

eerste jaar (2.1)
CENTRUM maandag 16u00-18u00 
CENTRUM donderdag 16u00-18u00 
KONINGSHOF dinsdag 15u45-17u45
DEUZELD woensdag 15u00-16u00 
+ zaterdag 10u00-11u00
BLOEMENDAAL maandag 15u45-17u45 
​tweede jaar (2.2)
CENTRUM  woensdag 15u00-17u00
CENTRUM   donderdag 16u00-18u00  
KONINGSHOF maandag 15u45-17u45
DEUZELD woensdag 14u00-15u00
+ zaterdag 09u00u-10u00  
BLOEMENDAAL vrijdag 15u45-17u45
​derde jaar (2.3)
CENTRUM maandag 18u00-20u00
CENTRUM woensdag 15u00-17u00
KONINGSHOF maandag 18u00-20u00
DEUZELD zaterdag 11u00-13u00
vierde jaar (2.4)
CENTRUM woensdag 17u00-19u00
CENTRUM donderdag 18u00-20u00
KONINGSHOF dinsdag 18u00-20u00
DEUZELD  woensdag 16u00-18u00

 

MUZIEKATELIER JONGEREN 12+

CENTRUM
woensdag 17u00-19u00 (eerste jaar)
CENTRUM 
woensdag 17u00-19u00 (tweede, derde jaar)

MUZIEKATELIER VOLWASSENEN 15+

CENTRUM maandag 09u00-11u00 (eerste jaar)
CENTRUM maandag 20u00-22u00 (eerste jaar)
CENTRUM donderdag 09u00-11u00 (tweede, derde jaar)
CENTRUM donderdag 19u00-21u00 (tweede, derde jaar)

MUZIEKTHEATER/MUSICAL

CENTRUM zaterdag 13u30 - 15u30 

DJ

CENTRUM donderdag 18u00 - 20u00 (dj-vaardigheden en live/studio electronics)
CENTRUM vrijdag 20u00 - 21u00 (soundlab)

MUZIEKLAB

Let goed op de doelgroep van het lab! Contacteer je leraar of de school voor advies bij jouw keuze.

CENTRUM 
maandag 
11u00 - 12u00 
volwassenen die liever overdag les volgen
CENTRUM 
maandag 
18u00 - 19u00 
meerstemmige instrumenten
CENTRUM maandag 18u00 - 21u00 singer-songwriter
CENTRUM maandag 19u00 - 20u00 muziek&cultuur
CENTRUM dinsdag 19u00 - 20u00 folk
CENTRUM dinsdag 18u00 - 19u00 jazz pop rock
CENTRUM dinsdag 20u00 - 21u00 jazz pop rock
CENTRUM woensdag 17u00 - 18u00 meerstemmige instrumenten
CENTRUM 
woensdag 
18u00 - 19u00
extra moment voor leerlingen voor wie het geadviseerde lab niet past
CENTRUM vrijdag 18u00 - 19u00 blaasinstrumenten
CENTRUM vrijdag 20u00 - 21u00 geluidsopname- en microtechniek
CENTRUM zaterdag 11u00 - 12u00 zangers
CENTRUM zaterdag 11u00 - 12u00 strijkinstrumenten 
CENTRUM zaterdag 12u00 - 13u00 slagwerkers / interesse voor percussie

Er zijn nog meerdere labs mogelijk voor leerlingen met een specifieke wens in de richting van songwriting, compositie, opnametechnieken, ritmische instrumenten, cultuur...
Contacteer de Academie of jouw docent!

GROEPSMUSICEREN 

Er kunnen mogelijk nog momenten groepsmusiceren toegevoegd of gewijzigd worden

accordeon
 
vrijdag
19u00 - 20u00 (Moermans)
blokfluit
 
dinsdag
20u00 - 21u00 (Spanhove)
blokfluit
 
vrijdag
17u00 - 18u00 (Campo)
blokfluit
 
vrijdag
19u00 - 20u00 (Campo)
gamba
 
dinsdag
19u30 - 21u30 (Lefevre) 
gitaar
 
woensdag
17u00 - 18u00 (Moonen)
gitaar
 
donderdag
20u00 - 21u00 (Mees)
folk
 
maandag
19u00 - 20u00 (Heynen)
folk
 
maandag
20u00 - 21u00 (Faes)
folk
 
dinsdag
18u00 - 19u00 (Marivoet)
folk
 
dinsdag
18u00 - 19u00 (Rubens)
folk BP
 
dinsdag
19u00 - 20u00 (Rubens)
folk
 
dinsdag
18u00 - 19u00 (Heynen)
harp
 
woensdag
18u00 - 19u00 (Matthyssens)
harp
 
donderdag
19u00 - 20u00 (Baguet)
fluiten
 
vrijdag
19u00 - 20u00 (Bols)
blazers
 
vrijdag
19u00 - 20u00 (Van de Moortel/Bavin)
blazers volw.
 
woensdag
18u45 - 19u45 (Van de Moortel)
strijkers
 
zaterdag
10u00 - 11u00 (Claessens)
slagwerk (3eG)
 
woensdag
14u30 - 15u30 (Mertens)
slagwerk (4eG)
 
maandag
20u30 - 21u30 (Mertens)
slagwerk (4eG)
 
woensdag
18u00 - 19u00 (Mertens)
afropercussie
 
zaterdag
12u00 - 13u00 (Pieters)
combo jazz-pop-rock
 
dinsdag 
18u00 - 19u00 (Deman)
combo jazz-pop-rock
 
dinsdag 
19u00 - 20u00 (Deman)
combo jazz-pop-rock
 
dinsdag 
21u00 - 22u00 (Deman)
combo jazz-pop-rock
 
donderdag 
11u00 - 12u00 (Deman)
combo jazz-pop-rock
 
donderdag 
12u00 - 13u00 (Deman)
combo jazz-pop-rock
 
donderdag 
18u00 - 19u00 (Deman)
combo jazz-pop-rock
 
donderdag 
20u00 - 21u00 (Deman)
combo jazz-pop-rock
 
vrijdag 
11u00 - 12u00 (Deman)
combo jazz-pop-rock
 
vrijdag 
17u00 - 18u00 (Elorriaga)
combo jazz-pop-rock
 
vrijdag 
21u00 - 22u00 (Drieskens)
combo jazz-pop-rock
 
zaterdag 
10u00 - 11u00 (Deman)
combo jazz-pop-rock
 
zaterdag 
11u00 - 12u00 (Deman)
combo jazz-pop-rock
 
zaterdag 
12u00 - 13u00 (Drieskens)
combo jazz-pop-rock
 
zaterdag 
13u00 - 14u00 Drieskens
klassiek
 
maandag
17u00 - 18u00 (Heynen)
divers
 
dinsdag
19u30 - 20u30 (Stuyck)
divers
 
dinsdag
21u00 - 22u00 (Heynen)
divers
 
zaterdag
10u00 - 11u00 (Behaeghel)
oude muziek
 
woensdag
18u30 - 20u30 (Spanhove)
orkest
 
zaterdag
11u00 - 13u00 (Mertens)

 

PIANOLAB

klavecimbel maandag 20u00 - 21u00
BP orgel woensdag 16u00 - 17u00
BP orgel donderdag 20u00 - 21u00
pianolab
BP piano
  zie afspraakmoment

KOOR

CENTRUM woensdag 16u00 - 17u00 (Ballabile)
7 - 12 jaar
KASTEEL woensdag 15u30 - 16u30 (Kalavinka)
12 - 16 jaar
CENTRUM woensdag 17u00 - 18u00 (Philomela)
12+ jaar
CENTRUM donderdag 21u00 - 22u00 (Kantanta)
16+ jaar
CENTRUM zaterdag 11u00 - 12u00 (Stadigaan)
CENTRUM zaterdag  11u00 - 12u00 (jazz-pop-rock)
CENTRUM maandag 20u00 - 21u00 (Scuola di Canto)
KASTEEL woensdag 20u00 - 21u00 (Treble Square)
enkel zangers
CENTRUM zaterdag 11u00 - 12u00 (Schifanoia)
enkel zangers

MUZIEKSTUDIO

CENTRUM woensdag 18u00 - 19u00

 

INITIATIE MUZIEK-WOORD  6+ 

CENTRUM                     dinsdag 16u15 - 17u15  
CENTRUM                     woensdag 14u00 - 15u00   
CENTRUM                     zaterdag 10u30 - 11u30    
KONINGSHOF               zaterdag 09u00 - 10u00  
DEUZELD                      woensdag 14u00 - 15u00   
DEUZELD                      woensdag 15u00 - 16u00   
BLOEMENDAAL            maandag 15u45 - 16u45    

WOORDATELIER 8+

eerste jaar (2.1) / tweede JAAR (2.2)
CENTRUM dinsdag 16u15 - 17u15 (2.1-2.2)
KONINGSHOF woensdag 13u30 - 14u30 (2.1 tot 2.3)
DEUZELD woensdag 16u00 - 17u00 (2.1 tot 2.3)

WOORDATELIER 10+

derde jaar (2.3) / vierde jaar (2.4)
CENTRUM maandag 16u30 - 17u30

WOORDLAB JONGEREN

eerste jaar (3.1)
CENTRUM maandag 16u30 - 17u30
tweede jaar (3.2)
CENTRUM dinsdag 16u30 - 17u30

WOORLAB VOLWASSENEN (3.1-3)

CENTRUM
maandag 19u00 - 20u00
CENTRUM
dinsdag 21u00 - 22u00
CENTRUM
woensdag 19u30 - 20u30

WOORDSTUDIO VOLWASSENEN

CENTRUM woensdag 19u00 - 20u00

SCHRIJVEN

CENTRUM dinsdag 19u00 - 22u00

SPELEN

CENTRUM
maandag 17u30 - 18u30
CENTRUM
maandag 20u00 - 22u00
CENTRUM
dinsdag 17u30 - 18u30
CENTRUM
dinsdag 19u00 - 21u00
CENTRUM
woensdag 15u00 - 16u00
CENTRUM
woensdag 16u00 - 17u00
CENTRUM
woensdag 17u00 - 18u00
CENTRUM
woensdag 18u00 - 19u00

SPREKEN

CENTRUM
maandag 19u00 - 20u00
CENTRUM
maandag 21u00 - 22u00
CENTRUM
woensdag 20u30 - 21u30

VERTELLEN

CENTRUM
maandag 17u30 - 18u30
CENTRUM
maandag 19u00 - 20u00
CENTRUM
maandag 20u00 - 21u00
CENTRUM
maandag 21u00 - 22u00
CENTRUM
dinsdag 17u30 - 18u30
CENTRUM
dinsdag 19u00 - 20u00
CENTRUM
dinsdag 20u00 - 21u00
CENTRUM
dinsdag 21u00 - 22u00
CENTRUM
maandag 17u30 - 18u30
CENTRUM
woensdag 17u30 - 18u30
CENTRUM
woensdag 18u30 - 19u30

 

 

 

KLEUTERDANS 5+

BLOEMENDAAL maandag 16u00 - 16u45
KONINGSHOF zaterdag 09u15 - 10u00

DANSINITIATIE 6+

BLOEMENDAAL maandag 17u00 - 18u00
KONINGSHOF woensdag 13u30 - 14u30
KONINGSHOF zaterdag 10u00 - 11u00
KONINGSHOF zaterdag 11u00 - 12u00

DANSATELIER 8+

eerste jaar (2.1)
BLOEMENDAAL maandag 18u00 - 19u00
+ vrijdag 16u00 - 17u00
KONINGSHOF woensdag 14u30 - 15u30
+ woensdag 15u30 - 16u30
tweede jaar (2.2)
BLOEMENDAAL maandag 18u00 - 19u00
+ vrijdag 16u00 - 17u00
KONINGSHOF woensdag 16u30 - 17u30
+ woensdag 17u30 - 18u30
derde jaar (2.3)
BLOEMENDAAL maandag 19u00 - 20u00
+ vrijdag 17u00 - 18u00
KONINGSHOF woensdag 17u30 - 18u30
+ woensdag 18u30 - 19u30
vierde jaar (2.4)
BLOEMENDAAL maandag 19u00 - 20u00
+ vrijdag 17u00 - 18u00
KONINGSHOF woensdag 17u30 - 18u30
+ woensdag 18u30 - 19u30

DANSLAB JONGEREN 12+

BLOEMENDAAL
+ KONINGSHOF
Klassiek & Hedendaags
vrijdag 18u00 - 19u30
+ woensdag 19u30 - 20u30
BLOEMENDAAL
+ CENTRUM
Urban maandag 17u30 - 19u00 (zaal Bloemendaal)
+ donderdag 18u00 - 19u30 (zaal Centrum)
CENTRUM Urban & Jazz donderdag 18u00 - 20u30
BLOEMENDAAL Urban & Hedendaags maandag 17u30 - 20u00
CENTRUM Folkdans & Historische dans dinsdag 18u00 - 20u30

DANSLAB VOLWASSENEN

BLOEMENDAAL
Klassiek/Hedendaags/Werelddans
maandag 19u00 - 21u30
CENTRUM Folkdans/Historische dans dinsdag 18u00 - 20u30

 

KUNST & CULTUUR

Maak zelf een combinatie van twee of drie domeinen:

Beeld & Cultuur woensdag 18u30 - 20u30 (om de twee weken)
Beeld & Cultuur donderdag 11u00 - 13u00 (om de twee weken)
Woord & Cultuur maandag 20u00 - 21u00
Muziek & Cultuur maandag 19u00 - 20u00
Muziek & Cultuur donderdag 11u00 - 13u00 (om de twee weken)